HARMONY OF LIFE
BEZPŁATNY NEWSLETTER: 
     |      SZUKAJ NA PORTALU: 
Ecoeurope.eu     
CZŁOWIEK ŹRÓDŁEM DOBRANowe Niebo i Nowa ZiemiaDom.ecoeuropeHarmonia życia na co dzień
BibliotekaUzdrowiska InnowacjeInstytut SzczęściaDar.ecoeuropeVideo.ecoeurope
 
 
 

Biblioteka - Artykuły - strona 6

Portal ecoeurope.eu
R E K L A M A
R E K L A M A
200 000 EUR na start w OZE
Innowatorom, szczególnie z branży technologii energooszczędnych i OZE,  Euro-Centrum Park Naukowo-Technologiczny proponuje ofertę projektu „Kapitał dla energii”, który pomoże skomercjalizować innowacyjne pomysły.


     „Kapitał dla energii (Kapitał dla innowacji w obszarze poszanowania energii)” to przede wszystkim pomoc ekspertów. Specjaliści programu zbadają pomysł i technologię pod kątem  szans na komercjalizację. Sprawdzą m.in. poziom innowacyjności i czystość patentową oraz wesprą przy rozwoju koncepcji produktu i pisaniu biznes planu. Ponadto wybrane przedsięwzięcia mogą liczyć na wsparcie kapitałowe do 200 000 EUR.

Kto może skorzystać z tej oferty?

 Przede wszystkim:

+ przedsiębiorcy wywodzący się ze środowiska naukowego i akademickiego, którzy planują komercjalizację wyników swych badań i wynalazków ( w tym spin off'ów).
+ Ponadto właściciele młodych firm wdrażających innowacyjne rozwiązania,
+ a także twórczy pomysłodawcy, którzy znają swoje otoczenie i przy odpowiednim wsparciu finansowym będą dążyli do założenia własnej firmy opartej na technologii.


Dla tych, którzy nie czują się pewnie na rynku technologii i chcą zwiększyć swoją wiedzę z obszaru komercjalizacji technologii, Euro-Centrum Park Naukowo-Technologiczny ma też propozycję bezpłatnych szkoleń w ramach projektu „Energia na start”. Mogą w nich uczestniczyć studenci, doktoranci oraz absolwenci.

Dalsze informacje o projektach są dostępne na stronach internetowych www.energianastart.pl  oraz  www.kapitaldlaenergii.pl


Koordynatorem projektów jest Euro-Centrum Park Naukowo-Technologiczny w Katowicach www.euro-centrum.com.pl 
Dodatkowych informacji udziela:

Dawid Szarański
kom. 607 643 556
d.szaranski@euro-centrum.com.pl


Projekt „Energia na start” jest realizowany w ramach programu Ministra  Nauki i Szkolnictwa Wyższego „Kreator innowacyjności –wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej”
Projekt „Kapitał dla energii (Kapitał dla innowacji w obszarze poszanowania energii)” jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

R E K L A M A   WASZYM ZDANIEM
Brak wypowiedzi
Dodaj nową wypowiedź:
Autor:
Treść:
Antyspam: 0+2=
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu ecoeurope.eu, ekoeurope.eu, ekoenergia.pl, ecoenergia.pl i portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Przed wstawieniem komentarza, pisania EKO blogu, EKO dom.ekoenergia.pl lub korzystania z EKO czatu przeczytaj REGULAMIN FORUM DYSKUSYJNEGO/SPOŁECZNOŚCI. Naruszenia regulaminu można zgłaszać pod adresem: sekretariat@ecoeurope.eu
R E K L A M A
Polecamy: bzyk-car.pl  
Współpraca | Reklama | Linki | Kontakt
dodaj do ulubionych   ustaw jako startową

Portal internetowy: wersja 3.40
Copyright © 2000 - 2019 Ekoenergia.pl - Ecoeurope.eu
Portal Eko : Odnawialne źródła energii
Made in Poland

Realizacja: e-solution © 2006

Portal firmy "Ecoeurope.eu" sp. z o.o. o domenach: ecoeurope.eu, ekoeurope.eu, ekoenergia.pl ,ecoenergia.pl i inne będące jego własnością nie ponosi żadnej odpowiedzialności wobec Użytkowników lub osób trzecich z tytułu szkód, zarówno bezpośrednich jak i pośrednich, w związku z wykorzystaniem danych i informacji zawartych na stronach Portalu i/lub Serwisów.