HARMONY OF LIFE
BEZPŁATNY NEWSLETTER: 
     |      SZUKAJ NA PORTALU: 
Ecoeurope.eu     
CZŁOWIEK ŹRÓDŁEM DOBRANowe Niebo i Nowa ZiemiaDom.ecoeuropeHarmonia życia na co dzień
BibliotekaUzdrowiska InnowacjeInstytut SzczęściaDar.ecoeuropeVideo.ecoeurope
 
 
 

Biblioteka - Artykuły - strona 4

Portal ecoeurope.eu
R E K L A M A
R E K L A M A

Energia odnawialna - finansowanie - dotacje

     Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska chce przeznaczyć na finansowanie projektów związanych z odnawialnymi źródłami energii 1,2 - 1,6 mld zł.

NFOŚ szacuje, że taką kwotę uzyska w najbliższych trzech latach z opłat i kar. Poza tym z funduszy unijnych Polska może otrzymać na ten cel ponad 0,5 mld euro do 2013 r. O dopłaty mogą się starać samorządy, państwowe szkoły wyższe, domy pomocy społecznej, a nawet Kościoły i związki wyznaniowe.

R E K L A M A


 

R E K L A M A


   WASZYM ZDANIEM

autor: ADAM (25.03.2009, 20:44:35)
Kościoły dostają wszystko za darmo: ziemie, budynki, dotacje oraz kasę na zabytki, zalesienie i premię co niedzielę na tacy. A co z wiernymi, którzy też chcą żyć w takim samym luksusie zwłaszcza, że sami ciężko na niego zapracowali.

autor: jola (22.07.2007, 19:40:29)
Chcę kupić małą elektrownię wodną. Adres mailowy: capricorn.jh@wp.pl

autor: elektrowniarz (23.05.2007, 12:17:04)
A czemu zwykly obywatel inwestor nie może starać się o dopłaty .To jest sprzeczne z konstytucją która zabrania dyskryminacji w zyciu gospodarczym

Dodaj nową wypowiedź:
Autor:
Treść:
Antyspam: 9+3=
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu ecoeurope.eu, ekoeurope.eu, ekoenergia.pl, ecoenergia.pl i portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Przed wstawieniem komentarza, pisania EKO blogu, EKO dom.ekoenergia.pl lub korzystania z EKO czatu przeczytaj REGULAMIN FORUM DYSKUSYJNEGO/SPOŁECZNOŚCI. Naruszenia regulaminu można zgłaszać pod adresem: sekretariat@ecoeurope.eu
R E K L A M A
Polecamy: bzyk-car.pl  
Współpraca | Reklama | Linki | Kontakt
dodaj do ulubionych   ustaw jako startową

Portal internetowy: wersja 3.40
Copyright © 2000 - 2019 Ekoenergia.pl - Ecoeurope.eu
Portal Eko : Odnawialne źródła energii
Made in Poland

Realizacja: e-solution © 2006

Portal firmy "Ecoeurope.eu" sp. z o.o. o domenach: ecoeurope.eu, ekoeurope.eu, ekoenergia.pl ,ecoenergia.pl i inne będące jego własnością nie ponosi żadnej odpowiedzialności wobec Użytkowników lub osób trzecich z tytułu szkód, zarówno bezpośrednich jak i pośrednich, w związku z wykorzystaniem danych i informacji zawartych na stronach Portalu i/lub Serwisów.