HARMONY OF LIFE
BEZPŁATNY NEWSLETTER: 
     |      SZUKAJ NA PORTALU: 
Ecoeurope.eu     
CZŁOWIEK ŹRÓDŁEM DOBRANowe Niebo i Nowa ZiemiaDom.ecoeuropeHarmonia życia na co dzień
BibliotekaUzdrowiska InnowacjeInstytut SzczęściaDar.ecoeuropeVideo.ecoeurope
 
 
 

Wydawnictwo Czysta Energia

Portal ecoeurope.eu
R E K L A M A
R E K L A M A

http://www.czystaenergia.pl

 


        W sprzedaży jest dostępne wydanie X/2002 i 2003 "Czystej Energii" zawierające materiały seminaryjne "Bioenergia w rolnictwie" oraz wydanie XI/2002 i 2003 "Czystej Energii" z materiałami seminaryjnymi "Energia ze zródeł przyjaznych środowisku". Dostępne jest również wydanie VI/2003 z materiałami seminaryjnymi "Pelety - czy nam się to opłaca?"
Cena 1 egzemplarza - 7 zł. Zamówienie wysłane e-mailem będzie zrealizowane po dokonaniu wpłaty należnej kwoty na rachunek: PKO BP SA I O/Poznań 92102040270000160200327213  z dopiskiem: "Zamówienie CE - Internet" >> chcę zamówić

        CZYSTA ENERGIA to ogólnopolski ukazujący się od września 2001r., pierwszy na rynku wydawniczym miesięcznik w całości poświęcony sprawom związanym z energią przyjazną środowisku, niekonwencjonalnym w tym odnawialnym jej zródłom oraz technologiom wytwarzania zgodnym z zasadami ochrony środowiska, a także sprawom poszanowania energii i poprawy efektywności energetycznej.
Miesięcznik wydaje firma ABRYS Sp. z o.o. - wydawca cieszącego się dobrą renomą i poczytnością miesięcznika Przegląd Komunalny, z którego rozwiązań i doświadczeń organizacyjno - merytorycznych korzysta CZYSTA ENERGIA.


Nakład - 6.700 egzemplarzy

       Pismo jest kolorowe, o objętości obecnie 36 stron, a wydania targowe - 44 strony. W miarę pozyskiwania środków finansowych i zapotrzebowania na tego rodzaju wiedzę różnych środowisk, będzie zwiększał swą objętość - docelowo w 2004 r. do 44 stron.

        Utrzymany w konwencji przeglądowej zawierającej obecnie stałe działy; Informator, Prawo, Technologie, Inwestycje oraz Wywiad miesiąca, w miarę rozwoju będzie poddawany weryfikacji dostosowanej do potrzeb i przemian w polityce energetycznej. Pismo łączy naukę z praktyką i stanowi forum dyskusyjne dla wszystkich, którzy poszukują praktycznych form wprowadzania w życie zasad zrównoważonego rozwoju energetycznego, jako elementu zasady ekorozwoju.

Podstawowy nakład pisma to 6700 - 7000 egz. Miesięcznik dostępny w prenumeracie płatnej oraz bezpłatnie dodawany do płatnej prenumeraty Przeglądu Komunalnego.

Odbiorcami CZYSTEJ ENERGII jest administracja samorządowa wszystkich szczebli, kierownicy przedsiębiorstw wodno - kanalizacyjnych i spółek wodno ściekowych, instytucje i fundusze związane z ochroną środowiska, zakłady i przedsiębiorstwa działające w branży elektroenergetycznej, Agencje Rolne Skarbu Państwa oraz Ośrodki Doradztwa Rolniczego.

W każdym wydaniu istnieje możliwość zamieszczenia płatnej reklamy produktów oraz usług związanych z szeroko rozumianą branżą "czystej energii". Redakcja umożliwia również zamieszczanie artykułów promujących.

Zachęcam do czynnego włączenia się we współtworzenie naszego miesięcznika. Zapraszam zwłaszcza autorów, którzy zdobyli już doświadczenie w tej nowej, rozwijającej się branży, aby nadsyłali informacje i artykuły o ciekawych technologiach powstających w kraju i za granicą oraz inwestycjach jak również przeszkodach, jakie napotykają w ich realizacji

Zachęcam również do zamieszczania reklam i artykułów promocyjnych. O warunkach technicznych oraz cenach zamieszczenia reklam można uzyskać informację telefonicznie nr tel. 061 655 81 50 lub za pośrednictwem poczty e-mail: redakcja@czystaenergia.pl

Redaktor Naczelny
Urszula Wojciechowska
e-mail: u.wojciechowska@czystaenergia.pl
tel. 061 655 81 51


 tel. 061 655 81 50 lub za pośrednictwem poczty e-mail: redakcja@czystaenergia.pl

Redaktor Naczelny
Urszula Wojciechowska
e-mail: u.wojciechowska@czystaenergia.pl
tel. 061 655 81 51
   WASZYM ZDANIEM
Brak wypowiedzi
Dodaj nową wypowiedź:
Autor:
Treść:
Antyspam: 6+4=
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu ecoeurope.eu, ekoeurope.eu, ekoenergia.pl, ecoenergia.pl i portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Przed wstawieniem komentarza, pisania EKO blogu, EKO dom.ekoenergia.pl lub korzystania z EKO czatu przeczytaj REGULAMIN FORUM DYSKUSYJNEGO/SPOŁECZNOŚCI. Naruszenia regulaminu można zgłaszać pod adresem: sekretariat@ecoeurope.eu
R E K L A M A
Polecamy: bzyk-car.pl  
Współpraca | Reklama | Linki | Kontakt
dodaj do ulubionych   ustaw jako startową

Portal internetowy: wersja 3.40
Copyright © 2000 - 2020 Ekoenergia.pl - Ecoeurope.eu
Portal Eko : Odnawialne źródła energii
Made in Poland

Realizacja: e-solution © 2006

Portal firmy "Ecoeurope.eu" sp. z o.o. o domenach: ecoeurope.eu, ekoeurope.eu, ekoenergia.pl ,ecoenergia.pl i inne będące jego własnością nie ponosi żadnej odpowiedzialności wobec Użytkowników lub osób trzecich z tytułu szkód, zarówno bezpośrednich jak i pośrednich, w związku z wykorzystaniem danych i informacji zawartych na stronach Portalu i/lub Serwisów.